KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14009456
nr 1400 9456
Sven-Ingvar Johansson
(f. 1962), Sverige
Etsning, "Passion II". Signerad, numrerad 11/50, daterad -94. Motivet: 67x49 cm, yttermått inklusive ram: 83x64 cm
Sven-Ingvar Johansson, svensk konstnär född 1962 i småländska Göteryd.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:55:17
150 kr
200 kr
400 kr
Sven-Ingvar Johansson
Läs mer om Sven-Ingvar Johansson